O MNIE

Poprosiłam bliskie mi osoby, by napisały o mnie kilka słów, przyznam, że jest to jeden z najmilszych eksperymentów, które przeprowadziłam :)

Kocham fotografię, wciąż się jej uczę, wciąż mnie zaskakuje i bardzo wierzę w to, że ta podróż się nie skończy!


Mama Blanki. Fanka kreatywnej aktywności, z bagażem korporacyjnego doświadczenia. Po latach marzeń i planów w końcu na właściwych torach, pełna entuzjazmu realizuje projekt Innerself Studio.

Nie znam lepszej osoby, która potrafiłaby wzbudzić zaufanie na tyle szybko, aby sesja zdjęciowa (szczególnie z udziałem dzieci) przerodziła się w naturalną dla jej uczestników sytuację. Pełna swoboda i luz Basi, rozwinięta empatia i intuicja sprawiają, że zdjęcia idealnie odzwierciedlają klimat, który chcemy uzyskać. Jednym słowem: trafia w gusta każdego, ale zachowując przy tym niepowtarzalny klimat, który wyróżnia jej fotografię. Jak to się profesjonalnie mówi… Highly recommended!

Ciepła i empatyczna, cudowna mama i wspaniała przyjaciółka, silna i jednocześnie delikatna, inteligentna i utalentowana. Taka właśnie jest Basia. Jestem pewna, że dzięki temu jaka jest, będzie idealnie potrafiła wsłuchać się w drugiego człowieka, jego potrzeby oraz nastrój, i oddać to wszystko w swoich zdjęciach. Tak było w przypadku naszej rodzinnej sesji.
Social media

Fotografia miłości, emocji i relacji

facebook: InnerSelf Studio